STaRS Karviná, s.r.o.

Váš partner pro volný čas.

Rezervační systém

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Zdravá páteř - nové kurzy ZÁŘÍ

Zdravá páteř - nové kurzy ZÁŘÍ

  09.06.2020    Admin  

Od 1.9.2020 startují 10ti týdenní kurzy pro zdravou páteř tzv. SPS Systém. Cvičení je vhodné pro různé věkové skupiny. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Rezervace míst na tel: 604 488 311

Pilates - zdravá záda

Pilates - zdravá záda

  03.01.2020    Admin  

Přijďte si protáhnout, napřímit a zpevnit těla na lekce pilates, které probíhají v našem sport studiu. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie.Instruktorka Irena Tomášiková upraví každou lekci tak, aby si přišli na své jak nováčci, tak pokročilí. Odstraňte bolesti zad a začněte se pohybovat pohodlněji. Rozpis lekcí v letáčku. Rezervace na recepci hotelu nebo přes on-line rezervační systém na našich webových stránkách. Zároveň prosíme o včasné odhlašování z lekcí, nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce.

Zapečené bagety a pizza

Zapečené bagety a pizza

  26.05.2018    Admin  

NOVINKA! Vyzkoušejte zapečené bagety a pizzu, které si můžete zakoupit na recepci Hotelu SPORT.


  STaRS Karviná

Společnost STaRS Karviná, s.r.o. je mladou progresivní společností, která má za úkol nabídnout široké veřejnosti služby v oblasti sportu a pohybové rekreace. Na Vaší návštěvu na sportovištích se těší všichni zaměstnanci společnosti.

  Kontakty
  STaRS Karviná, s.r.o

Karola Śliwky 783/2a
733 01 Karviná - Fryštát

Tel : +420 596 342 131
Mail : stars@stars-karvina.cz