STaRS Karviná, s.r.o.

Váš partner pro volný čas.

Rezervační systém

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Otevírací doba bazénové zóny

Otevírací doba bazénové zóny

  21.08.2023    Admin  

Otevírací doba bazénové zóny.

Ceník areálu Městského bazénu.

Ceník areálu Městského bazénu.

  11.08.2023    Admin  

Ceník Městského bazénu platný od 11.8.2023. Klikněte na letáček a zvětšete foto.

Informace k platebním a bonusovým kartám

Informace k platebním a bonusovým kartám

  07.08.2023    Admin  

Na Městském bazénu akceptujeme kreditní a debetní karty. Bonusové karty jsou podmíněny smluvími podmínkami mezi poskytovatelem bonusové karty a provozovatelem služeb. Pokud není mezi těmito subjekty podepsaná smlouva a nejsou nastavené technické podmínky na platebních terminálech, není možné karty akceptovat. K datu 7.8.2023 naše společnost přijímá na Městském bazénu bonusové karty Edenred, Sodexo + a v jednání jsou Benefit + a Ebenefit-unišeky.

Nové Cáklé Bistro

Nové Cáklé Bistro

  03.08.2023    Admin  

Městský bazén má nové samoobslužné Cáklé Bistro. Provozní doba je denně 9:00-20:00. Nové bistro nabízí zákusky vlastní výroby, obložené chlebíčky, bagety, žitné chleby. Postupem času by v bistru rádi přidali přesnídávkové polévky, vlastní pečivo, zapečené panini či párek v rohlíku. Na čepu je pivo Radegast, Birell, Kofola nebo Volba sládků. Samozřejmostí jsou různé druhy káv, horká čokoláda, míchané drinky a další.

Depozitní karta

Depozitní karta

  03.08.2023    Admin  

Informace k Depozitní kartě STaRS

Od 2.8.2023 bude mít klient Městského bazénu možnost zakoupit si novou Depozitní kartu STaRS (systém VAPS), díky které může uplatnit níže uvedené slevy:

- Nabití karty 500,- Kč se slevou 2% na vybrané služby
- Nabití karty 1500,- Kč se slevou 5% na vybrané služby
- Nabití karty 3000,- Kč se slevou 10% na vybrané služby
- Nabití karty 10000,- Kč se slevou 15% na vybrané služby

Platnost zakoupeného depozitu (objemu) finančních prostředků na kartě je 2 roky od posledního nabití. Cena karty je dle platného ceníku STaRS, který najdete na www.stars-karvina.cz. V současné době je cena karty 150 Kč.

Kartu si může klient nabít libovolnou částkou, s tím, že minimální výše nabití je 200 Kč.

Stávající staré depozitní karty STaRSu ( systém CLUBSPIRE ) v současné době platné na tenisové hale a zimním stadionu se nebudou moci použít k zaplacení na novém Městském bazénu. A nové depozitní karty STaRS ( systému VAPS ) se zatím nebudou moci použít na tenisové hale STaRS.

Nový systém s novou kartou ( systém VAPS ), bude poté zaveden i na tenisové hale s možností převedení platného zůstatku (pokud nevypršela platnost kreditu) ze staré depozitní karty (systému CLUPSPIRE ) do nové depozitní karty ( systému VAPS ) a tím se opět zavede možnost placení jednou depozitní kartou všechny služby STaRSu na všech provozovnách STaRS. Odhadovaná doba přechodu ze starého na nový systém je do konce roku 2023.

Důvodem přechodu na nový systém je zavedení nového odbavovacího systému na novém Městském bazénu pomocí turniketů a čipových hodinek . Prosíme tedy naše klienty o částečnou schovívavost a trpělivost, kterou potřebujeme pro realizaci všech nutných implementačních kroků. Cílem je vyšší komfort pro odbavení klienta a vyspělejší technická úroveň nového systému umožňující i případnou samoobslužnost bez nutnosti kontaktu mezi klientem a personálem STaRSu.

Nově je také možné na pokladně Městského bazénu zakoupit hodinky za 150 Kč deklarující samoobslužný systém.  STaRS Karviná

Společnost STaRS Karviná, s.r.o. je mladou progresivní společností, která má za úkol nabídnout široké veřejnosti služby v oblasti sportu a pohybové rekreace. Na Vaší návštěvu na sportovištích se těší všichni zaměstnanci společnosti.

  Kontakty
  STaRS Karviná, s.r.o

Karola Śliwky 783/2a
733 01 Karviná - Fryštát

Tel : +420 596 342 131
Mail : stars@stars-karvina.cz