STaRS Karviná, s.r.o.

Váš partner pro volný čas.

Rezervační systém

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Kapacita letního koupaliště

Kapacita letního koupaliště

  01.07.2020    Admin  

Vážení klienti, z důvodu mimořádných opatřebí v souvislosti s COVID 19, je dle nařízení vlády omezen počet klientů na letním koupališti na 500 osob. Mezi návštěvníky je nutné dodržovat 2 metrové rozestupy, s vyjímkou členů domácnosti. Dodržuje prosím zvýšené hygienické podmíny (dezinfekce), děkujeme.

Kurz DIASTÁZA - září 2020

Kurz DIASTÁZA - září 2020

  26.06.2020    Admin  

Od 3.9. začíná nový kurz se zaměření na rozestup přímého břišního svalu, tzv. diastáza. Kurz je vhodný pro ženy i muže. Ženy musí mít po porodu ukončené šestinedělí. Bližší informace a přihlášky na tel: 604 488 311 u Ireny Tomášikové. S sebou upnutý oděv, 2 ručníky, psací potřeby a pití.

Půjčujeme elektrokola

Půjčujeme elektrokola

  26.06.2020    Admin  

Nově si u nás můžete půjčit elektrokola. Bližší info na recepci hotelu SPORT.

Výzva k podání nabídek k provozování pláže

Výzva k podání nabídek k provozování pláže

  11.06.2020    Admin  

Společnost STaRS Karviná, s.r.o., jako správce pozemků, na základě Smlouvy o užívání a rezervací za účelem nájmu, určených jako rekreační zóna kolem vodní nádrže Karvinské moře ve vlastnictví společnosti Asental Land, s.r.o., vyhlašuje na červen-září (letní měsíce) 2020 Výzvu k podání nabídek k provozování pláže na Karvinském moři.
K provozu pláže požadujeme: půjčování vodních plavidel (dle možností zájemce např. loďky, šlapadla, paddleboardy aj.) , slunečníků, lehátek, úprava (hrabání a stahování např. hráblem – jak písku tak kačírku) a úklid pláže a okolí (odpadky, WC), příp. zajištění drobného občerstvení.
Upozornění: v lokalitě není možné připojit se k elektrické energii a pitné vodě, preference využití energie z obnovitelných zdrojů (ne hlučné a spalinové centrály)

Provozovatel bude vybrán na základě nejvhodnější nabídky.

Nabídky zasílejte do 18.6.2020 na adresu romana.plechacova@karvina.cz

Zdravá páteř - nové kurzy ZÁŘÍ

Zdravá páteř - nové kurzy ZÁŘÍ

  09.06.2020    Admin  

Od 1.9.2020 startují 10ti týdenní kurzy pro zdravou páteř tzv. SPS Systém. Cvičení je vhodné pro různé věkové skupiny. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Rezervace míst na tel: 604 488 311


  STaRS Karviná

Společnost STaRS Karviná, s.r.o. je mladou progresivní společností, která má za úkol nabídnout široké veřejnosti služby v oblasti sportu a pohybové rekreace. Na Vaší návštěvu na sportovištích se těší všichni zaměstnanci společnosti.

  Kontakty
  STaRS Karviná, s.r.o

Karola Śliwky 783/2a
733 01 Karviná - Fryštát

Tel : +420 596 342 131
Mail : stars@stars-karvina.cz